Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

ZAPRASZAMY NA 13 RYBNICKIE TARGI EDUKACJI20 marca w Zespole Szkół Budowlanych odbędą się 13 Rybnickie Targi Edukacji. Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami do odwiedzenia „Budowlanki”, gdzie od 9.00 do 14.30 będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/21.

W czasie trwania targów, dla uczniów zainteresowanych podjęciem nauki w „Budowlance”, udostępnione będą pracownie przedmiotowe oraz baza sportowa. Chętnych będą po szkole oprowadzać uczniowie, którzy swoimi opowieściami przybliżą panującą w szkole atmosferę. Na zmęczonych gości czekać będzie kawiarenka z pyszną kawą i ciastami.

Skip to content