Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Z komunikatu Narodowej Agencji Programu Erasmus+Po analizie Oceny wniosku pt. „Uczeń i mistrz na drodze do sukcesu – mobilność uczniów i nauczycieli zawodu ZSB w Rybniku” miło nam poinformować, że nasz wniosek uzyskał łącznie 96 punktów na 100 punktów możliwych. Równocześnie jesteśmy jedyną szkołą techniczną w Rybniku, której wniosek został zatwierdzony do realizacji.

Skip to content