Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

XXVIII Olimpiada Teologii KatolickiejW środę 7 marca na Wydziale Teologicznym UŚ odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka”.

Naszą szkołę reprezentowali Magdalena Matlingiewicz z klasy 4iA i Jakub Winsławski z klasy 1GI. W etapie diecezjalnym wzięło udział 74. uczniów z 45. szkół ponadgimnazjalnych archidiecezji katowickiej. To najlepsi z najlepszych.

Magdalenie i Jakubowi serdecznie dziękujemy. Pytania były naprawdę trudne. Dotyczyły nauczań dwóch papieży.
Tekst: Joanna Gebauer

Skip to content