Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

XI Rybnickie Dni Kariery24 października 2019 r. w ramach XI Rybnickich Dni Kariery, klasa IV iB spotkała się z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku – panią Aleksandrą Latawiec. Spotkanie miało na celu poinformowanie uczniów o usługach na rynku pracy, zawodach deficytowych, metodach poszukiwania pracy. Młodzież miała okazję dowiedzieć się, w jaki sposób można rozpocząć własną działalność gospodarczą, na czym polega staż zawodowy oraz  to, że zawsze istnieje możliwość przekwalifikowania się uczestnicząc w  szkoleniach indywidualnych  i grupowych. Uczniowie zapoznali się z barometrem zawodów, a także z procedurą rejestru w Powiatowym Urzędzie Pracy. 

tekst: Iwona Zaparty

Skip to content