Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wykład „Przemiana Raspberry Pi w router Wi-Fi”7 stycznia 2019r. uczniowie klas 1-3 technikum informatycznego wzięli udział w wykładzie nt „Przemiana Raspberry Pi w router Wi-Fi”. Prowadzący,  mgr inż. Patryk Jarnot, w ramach wstępu do głównej części wykładu, opowiedział o zastosowaniu systemu Linux w przemyśle oraz w komunikacji, topologiach sieci oraz o komunikacji w sieci za pomocą serwera DHCP. W drugiej, tytułowej części spotkania zapoznał słuchaczy z budową Raspberry Pi, instalacją na urządzeniu systemu Linux oraz konfiguracją urządzenia z wykorzystaniem odpowiednich poleceń.

Organizator wykładu, Patrycja Muras

Skip to content