Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wyjście do firmy Alan SystemsInformatycy z klasy 2Gi z panią Agnieszką Wdowiak, w dniu 24 października 2018, udali się do firmy Alan Systems.

Alan Systems prowadzi działalność na rynku producentów oprogramowania, kompleksowych usług informatycznych oraz konsultingu IT.

Powitał nas dyrektor firmy pan Witold Kotarba oraz menadżer marketingu pani Sylwia Mazurek. Na początku pan dyrektor opowiedział nam o działalności programistycznej firmy oraz o jednym z ciekawszych projektów, który miał na celu stworzenie wspólnie z grupą matematyków z Uniwersytetu w Uppsali (Szwecja) systemu wykrywania oszustów w rozgrywkach pokera on-line.  Następnie udaliśmy się do serwerowni, z chronionym i szyfrowanym dostępem. Mieliśmy też okazję zwiedzić  piętra budynku oraz przyjrzeć się specyfice pracy na różnych stanowiskach. Firma zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie, być może w przyszłości tam będzie pracował nasz absolwent?…

Tekst Agnieszka Wdowiak

Skip to content