Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wycieczka klasy IV bAW wtorek 25 września 2018r. odbyła się wycieczka klasy IV bA  wraz z opiekunami Sylwia Heler- Groborz oraz Bartoszem Florysem do Stodół. Głównym celem wycieczki był spływ rzeką Rudą. Rankiem pogoda była mało zachęcająca jednak  woda okazała się ciepła. 

Podczas spływu uczniowie zmagali się z wieloma przeszkodami np. liczne powalone drzewa, niski poziom wody.  Pokonanie ich wiązało się z zaufaniem, a także współpracą wszystkich uczestników. Wszyscy z  ogromnym zapałem oraz wytrwałością dotarli do mety.  Na rozgrzanie po zakończonym spływie był pyszny, ciepły żurek, chleb z smalcem i ogórki kiszone. Było również pieczenie kiełbasek a wszystko to było przeplatane rewelacyjnymi zabawami oraz wspólnym śpiewem przy akompaniamencie gitary. Okazało się, że klas IV Ba silnym zespołem umiejącym współpracować. I co najważniejsze – to była fantastyczna zabawa. Wszystkim polecamy taką wycieczkę. Te wspólnie spędzone chwile…… były bezcenne.

Skip to content