Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wycieczka klasy 1 bAW środę 26 lutego uczniowie klasy 1bA wraz z opiekunkami wzięli udział w wycieczce do stolicy Górnego Śląska – Katowic. Mieli okazję nie tylko zwiedzić wspaniałą wystawę poświęconą historii Górnego Śląska w Muzeum Śląskim, słuchając ciekawych opowieści przewodnika, ale i poznać nietypowe miejsce usytuowania muzeum (była kopalnia). Następnym punktem wycieczki było obejrzenie wystawy twórczości wybitnego artysty Zdzisława Beksińskiego w Bibliotece Śląskiej. Uczniowie poznali też wątki z biografii tego tragicznie zmarłego twórcy. Duże wrażenie wywarł na zwiedzających gmach biblioteki, którą zalicza się do jednej z najnowocześniejszych w Europie. Wycieczka ta była dla uczniów nietypową lekcją historii i kultury.

Wycieczka klasy 1 bA
« z 9 »
Skip to content