Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wycieczka do Muzeum ŚląskiegoW dniu 28 lutego 2018r.  klasy 1GI i 2GI uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Śląskiego. Organizatorem wycieczki była Pani Izabela Przeliorz, a opiekunami Anna Gorol, Małgorzata Maciończyk i Bartosz Florys. Młodzi geodeci i informatycy mieli okazję zobaczyć: galerię sztuki polskiej 1800-1945, galerię sztuki polskiej po 1945, galerię śląskiej sztuki sakralnej oraz galerię plastyki nieprofesjonalnej. Ponadto uczestniczyli w warsztatach malarskich, zorganizowanych przez pracowników muzeum. Oprócz galerii, młodzież miała okazję poznać interaktywną część muzeum.

Tekst: Anna Gorol

                

Skip to content