Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wręczenie stypendiów Prezesa Rady MinistrówW piątek 14 grudnia, w Domu Kultury w Chwałowicach, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionej młodzieży znalazła się uczennica naszej szkoły – Laura Zowal (3gi), której bardzo serdecznie gratulujemy!
Nagrody wręczali: wicekurator oświaty Pan Dariusz Domański, dyrektor Delegatury  Kuratorium Oświaty w Rybniku Pani Alicja Bartkowiak. Gratulacje i życzenia złożył uczniom wiceprezydent Rybnika Pan Wojciech Świerkosz. 

Fot. J. Rzymanek

Skip to content