Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wręczenie nagród laureatom Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2019.29 marca 2019 r. o godzinie 10:00  w sali Rady Wydziału Budownictwa odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2019.
Dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali nasi uczniowie: Szymon Dronszczyk (4bB)za zajęcie I miejsca i Michał Paszak za II miejsce (4bB).
Podczas uroczystości Dziekan dr hab. inż. Joanna Bzówka, wręczyła również na ręce Pani Anieli Grębockiej dyplom za zajęcie III miejsca w rankingu szkół Okręgu Śląskiego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Skip to content