Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wręczenie nagród laureatom Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 201829 marca 2019 r. o godzinie 10:00, w sali Rady Wydziału Budownictwa odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2019. Dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali nasi uczniowie: Szymon Dronszczyk (4bB) za zajęcie I miejsca i Michał Paszak za II miejsce (4bB).

Podczas uroczystości Dziekan dr hab. inż. Joanna Bzówka, wręczyła również na ręce Pani Anieli Grębockiej dyplom za zajęcie III miejsca w rankingu szkół Okręgu Śląskiego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Podczas uroczystości opiekunowie wraz z uczniami uczestniczyli w wykładzie: ,,Budownictwo w dobie zmian Klimatycznych”- dr inż. Beaty Wilk-Słomki i dr. inż. Janusza Beloka z Katedry Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli Politechniki Śląskiej.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content