Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wojewódzki Konkurs Prac TechnicznychW dniu 25.04.2019 w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu została rozstrzygnięta XVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Prac Technicznych Uczniów Szkół Budowlanych. Konkurs organizowany jest pod patronatem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach.

Prace uczniów naszej szkoły uzyskały wysokie lokaty. Miłosz Adamczyk z klasy 1bA, zdobył II miejsce w kategorii budownictwo-konstrukcje. Tematem pracy była: ,,Konstrukcja balonowa budynku drewnianego”. Rozalia Niemiec z 1bA zdobyła wyróżnienie za oryginalną, wykonaną w formie gry edukacyjnej, pracę – ,,Jak zbudować most”. Opiekę i konsultację nad realizacją pracy Miłosza sprawowała mgr inż. Aniela Grębocka, a praca Rozalii została wykonana pod kierunkiem mgr inż. E. Lach i mgr inż. Anieli Grębockiej. W konkursie dodatkowo prace w kategorii budownictwo-projektowanie zaprezentowali uczniowie z klasy 2bA: Hania Kaszek, Alicja Korzusznik i Nikodem Rozmus. Prace przedstawiały „Projekty kuchni” , a opiekunem prac była mgr inż. arch. Anna Goczał.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słowa uznania i gratulacje od organizatorów i pozostałych uczestników konkursu.

Gratulujemy i życzymy nowych pomysłów, inspiracji do udziału w przyszłorocznym konkursie, no i dalszych sukcesów!!!!

Skip to content