Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 5 w Czerwionce-LeszczynachW dniu 11 czerwca razem z uczniem klasy 1iA Beniaminem Cichackim odwiedziliśmy uczniów klasy 3A w Szkole Podstawowej nr 5 w Czerwionce –Leszczynach. Celem naszych odwiedzin było pokazanie jak obecnie tworzy się produkcję wideo z wykorzystaniem GreenScreen oraz przedstawienie sprzętu służącego do nagrywania filmów. Uczniowie mieli możliwość odegrania scenek dla wygenerowanego komputerowo tła. Wykorzystany sprzęt jest własnością Beniamina Cichackiego, który również miał możliwość przedstawienia swojej pasji, jaką jest fotografia i filmowanie.

Organizator Patrycja Muras

Skip to content