Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wizyta przygotowawcza w ramach programu Erasmus+ „Uczeń i mistrz na drodze do sukcesu – mobilność uczniów i nauczycieli zawodu ZSB w Rybniku”W dniach 30.09 – 2.10.2018 odbyła się wizyta przygotowawcza w Granadzie w Hiszpanii. Po raz pierwszy naszym Partnerem została firma EuropuenteSPP, która będzie realizowała mobilności uczniów z klas technik informatyk i technik budownictwa oraz nauczyciela języka angielskiego zawodowego. Celem wizyty było poznanie Partnera i pracodawców. W trakcie rozmów ustalono szczegóły zakresu praktyk, warunki zakwaterowania i transportu oraz program kulturowy. Podczas wizyty odbyły się dwa spotkania: z właścicielem firmy budowlanej MULCONSA i informatycznej ARCAN studios.

Skip to content