Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wiosenny Festiwal PasjiDnia 25 marca 2019r. w naszej szkole odbył się pierwszy Wiosenny Festiwal Pasji, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, podczas którego uczniowie mogli przedstawić to, co robią poza szkołą. W trakcie trwania imprezy mieliśmy okazję poznać na prawdę interesujące jednostki z naszej szkolnej społeczności, od artystów rysowników, pasjonatów muzyki, po programistów czy nawet magików! Uczestnicy oceniani byli przez pięcioosobowe jury, w którego skład wchodzili p. Ewa Maciejek, p. Szymon Bartkowiak, p. Bartosz Florys, przedstawiciel uczniów – Radosław Blacha oraz przewodnicząca jury pani dyrektor Katarzyna Wrobel w trzech kategoriach: autorska, aktorska oraz inne.
– W kat. autorskiej pierwsze miejsce zajęli Paweł Gramcow z Wiktorem Kasprzykiem z klasy 4iA jako WP STUDIO z filmem „Smog”, który można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/npDwZbAzv2M
– W kat. aktorskiej natomiast pierwsze miejsce zdobyła Malwina Jureczek z klasy 1iA ze swoją pasją do podróżowania z muzyką, gdzie podczas prezentacji wykonała mix utworów na ukulele, z którym jak wiadomo – ze względów na rozmiar – można podróżować wszędzie.
– Zwycięzcą w kat. inne został Dawid Piechaczek z klasy 3iB, który budując napięcie, oczarował nas pokazem iluzjonistycznym.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i zapraszamy za rok, a tymczasem do zobaczenia na szkolnym Facebooku, gdzie wkrótce pojawią się krótkie wywiady z naszymi pasjonatami!
Tekst: Emilia Frąś
Skip to content