Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Targi Ofert Pracy29 maja 2019 r. w ramach szkolnego doradztwa zawodowego w naszej szkole odbył się kiermasz ofert pracy, w którym uczestniczyli uczniowie klas trzecich. Uczestnicy spotkania zapoznali się z ofertą bezpłatnych kursów i szkoleń oraz uzyskali informacje na temat lokalnego rynku pracy. Współorganizatorem kiermaszu było Młodzieżowe Biuro Pośrednictwa Pracy w Rybniku.

Tekst: I. Zaparty

Skip to content