Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Szlachetna Paczka klasy II GIKlasa 2 GI wraz z rodzicami zorganizowała akcję pomocy potrzebującej rodzinie w ramach programu SZLACHETANA PACZKA. W sobotę, 08.12.2018r. dostarczyliśmy  do punktu zbiórki paczki.  Wspólnie udało nam się zakupić kurtki zimowe i buty dla dzieci i wymarzone zabawki. Razem zdołaliśmy podarować rodzinie 14 paczek, w których oprócz nowo nabytych rzeczy dla dzieci i kosmetyków dla rodziców znalazły się również: 6 paczek z odzieżą, 4 paczki wypełnione żywnością i słodyczami, 2 zawierająca gry planszowe i książki oraz 2 paczki z rzeczami przeznaczonymi dla nowego członka rodziny, który się wkrótce przyjdzie na świat. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się nam sprawić, że potrzebująca rodzina będzie miała radosne święta.

Uczniowie klasy 2GI wraz z rodzicami i wychowawcą

Skip to content