Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektryczno-ElektronicznejW związku z XLIV edycją Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektryczno-Elektronicznej proszę osoby zainteresowane udziałem olimpiadzie o kontakt na adres bogdanzaparty@zsbrybnik.pl do piątku 11 grudnia 2020 r.

Przebieg olimpiady

Etap 1 odbywa się w danej szkole. W tym roku, zgodnie z decyzją Komitetu Głównego, postanowiono ograniczyć liczbę delegowanych Uczniów danej Szkoły w danej kategorii do dwóch Uczniów.
Etap 2 odbywa się na Akademii Górniczo – Hutnicza w Krakowie. W ramach tego etapu zostanie wyselekcjonowanych najlepszych 16-stu zawodników w każdej grupie tematycznej na podstawie testu pisemnego. Etap ten odbędzie się w piątek 12 lutego 2021 r.
Etap 3 odbyć się ma w Szkołach Ponadpodstawowych i/lub na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W ramach tego etapu przeprowadzone zostaną zmagania praktyczne i finały Olimpiady. Etap ten odbędzie się w czwartek i piątek 25 i 26 marca 2021 r.

Bogdan Zaparty

Skip to content