Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej18 grudnia odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategorii informatyka. Olimpiada ta jest objęta patronatem przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie a w tym roku przeprowadzana jest jej XLII edycja.
W ramach przeprowadzonych eliminacji do których przystąpiło 16 uczniów z klas informatycznych, wyłoniono cztery osoby, które będą reprezentowały naszą szkołę 8 lutego w Krakowie podczas następnego etapu tej olimpiady. Do etapu krakowskiego zakwalifikowali się: Krzysztof Zawisła kl. 2iA, Jakub Bawor kl. 2iB, Maksymilian Czeszkiewicz 1iB oraz Dawid Smołka 1iA.
Gratulujemy zwycięzcą szkolnego etapu i życzymy zakwalifikowania się do finału podczas następnego etapu olimpiady.
Opiekun: Bogdan Zaparty

Skip to content