Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Szkolenie PO WER FRSEW dniach 21-23.11.2018, p. dyrektor Katarzyna Wróbel oraz p. Ewa Lach – koordynator projektów, uczestniczyły w szkoleniu zorganizowanym przez FRSE program PO WER. Ciekawym punktem były warsztaty poświęcone upowszechnianiu rezultatów projektu oraz wymiana doświadczeń w ramach networkingu. Szkolenie odbywało się w Złotym Potoku. Wymiana doświadczeń stała się inspiracją do innego spojrzenia na realizowane projekty.

Skip to content