Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Świąteczna paczka dla senioraFundacja Puls Med Blisko Ciebie organizuje po raz szósty zbiórkę żywności na rzecz pacjentów hospicjum domowego i opieki długoterminowej, „Świąteczna Paczka dla Seniora”. W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przystępuje do tej akcji.

Z zebranych produktów powstaną paczki dla podopiecznych Fundacji. Pokażmy seniorom, że w swoim cierpieniu nie są sami i młodzi ludzie o nich pamiętają. Produkty o długim terminie ważnościbędziemy zbierać od poniedziałku 26 listopada do 12 grudnia (oplakatowany karton w holu głównym dolnego budynku).

Lista produktów: cukier, mąka, ryż, kasza, makaron, olej, konserwy, herbata, kawa, soki, bakalie, kakao, dżem, miód, słodycze itp.

Marianna Pruszowska

Skip to content