Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Sukces w Olimpiadzie z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową21 października 2019 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku odbył się miejski finał Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni wcześniej – w wewnątrzszkolnym – etapie olimpiady. W ten sposób do dalszej rywalizacji zakwalifikowali się: Dawid Gadomski z klasy 4 GI oraz Jan Kluger z klasy 3 iB.

W miejskim finale dwuosobowe zespoły z poszczególnych szkół rozwiązywały wspólnie jeden formularz testu, który obejmował szeroką wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości oraz wymagał aktywności intelektualnej i kreatywności. Uczniowie mogli się naradzać, ale nie mogli korzystać z komórek ani żadnych innych pomocy. 

Nasi uczniowie po ciężkiej rywalizacji zdobyli III miejsce.

Kamilowi i Dawidowi gratulujemy sukcesu!!!

tekst: I. Zaparty

Skip to content