Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Stolice Świata – quiz szkolnyZapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym quizie na temat stolic świata. To świetna okazja, by sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z innymi! Rywalizację zamykamy 11 grudnia o godz.12:00. Każdy uczestnik, który ukończy quiz dostaje +3 punkty za aktywność, a zwycięzcy (miejsca 1-3 w rankingu) dodatkowo zgarniają +5 punktów i ocenę bardzo dobrą z geografii (jeśli aktualnie mają ten przedmiot w planie). Liczy się oczywiście ilość poprawnych odpowiedzi oraz czas. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wpisać swoje imię, nazwisko i klasę w okienku „Imię” przed rozpoczęciem quizu. Rozwiązania osób z niepełnymi danymi, anonimowe lub pod pseudonimem nie będą brane pod uwagę. Miłej zabawy! Niech moc będzie z Wami! 😘
https://wordwall.net/play/7998/270/820

Skip to content