Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

„Słodka wróżba” czyli pomagamy Wojtusiowi.Tegoroczne Andrzejki, wzorem ubiegłego roku obchodziliśmy na słodko. Na społeczność szkolną 30 listopada czekały wypieki domowej roboty. Każdy kawałek zaopatrzony był w wróżbę. Los bywa ślepy, ale staraliśmy się, by dla wszystkich był co najmniej łaskawy ;-).  Naszym głównym celem była jednak zbiórka funduszy na pomoc w leczeniu chorego Wojtusia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej szczytnej akcji, zwłaszcza tym, którzy wrzucali do puszki więcej niż musieli. Dzięki Wam udało się uzbierać 1011,01 PLN! Całą sumę przekazujemy na ręce p. Hani Machulik, mamy Wojtusia, których z tego miejsca bardzo mocno pozdrawiamy i życzymy duuuużo zdrówka, siły i jak najwięcej powodów do uśmiechu.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy upiekli ciasta, oraz osobom zaangażowanym w organizację tej akcji. Mamy nadzieję, że możemy na Was liczyć również za rok! :*

Tekst: E.Rafińska

Skip to content