Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Rekrutacja uzupełniająca do projektu „Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy”W związku z wolnymi miejscami w Zadaniu 1: Kształcenie zawodowe w obszarze informatyka – Programowanie jako trzeci język oraz w Zadaniu 4 – Kształcenie zawodowe w obszarze budownictwo – „OZE- projektowanie i kosztorysowanie komputerowe budynków pasywnych” zapraszamy do rekrutacji uzupełniającej uczniów następujących klas:  dla Zadania 1 – kl. III iA oraz IIIiB; dla Zadania 4 – kl. II bA oraz kl. II bA8. Ilość wolnych miejsc: w Zadaniu 1 – 4, w Zadaniu 4 – 6.

Wszystkie dokumenty muszą być wydrukowane w kolorze i wypełnione drukowanymi literami, podpisy mają być czytelne tj. imię i nazwisko. W przypadku uczestników niepełnoletnich, dokumenty muszą być także podpisane przez opiekuna prawnego. Dokumentów proszę nie zginać. Ponadto należy wypełnić elektroniczny formularz.
Druki formularzy zgłoszeniowych należy pobrać  ze strony projektu z zakładki „DO POBRANIA” i wydrukować .

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie do 09.10.2020 r.

Skip to content