Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Rekrutacja do projektu „Konkurencyjność …”Od 17 września 2020 do 24 września 2020 w sekretariacie szkoły można składać dokumenty rekrutacyjne do projektu „Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy”.
Do projektu mogą przystąpić uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich kształcących się w zawodzie: technik informatyk oraz klasy trzeciej w zawodzie technik budownictwa.
Wszystkie dokumenty muszą być wydrukowane w kolorze i wypełnione drukowanymi literami, podpisy mają być czytelne tj. imię i nazwisko. W przypadku uczestników niepełnoletnich, dokumenty muszą być także podpisane przez opiekuna prawnego. Dokumentów proszę nie zginać. Ponadto należy wypełnić elektroniczny formularz.
Druki formularzy zgłoszeniowych należy pobrać  ze strony projektu z zakładki „DO POBRANIA” i wydrukować

Skip to content