Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Rekrutacja do projektu „Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy”Od 11 września 2019 do 18 września 2019 można składać dokumenty zgłoszeniowe do projektu „Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy”.

Do projektu mogą przystąpić uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich kształcących się w zawodzie: technik informatyk, klasy trzeciej w zawodzie technik budownictwa oraz klasy drugiej w zawodzie technik geodeta.

Wszystkie dokumenty muszą być wydrukowane w kolorze i wypełnione drukowanymi literami, podpisy mają być czytelne tj. imię i nazwisko. W przypadku uczestników niepełnoletnich, dokumenty muszą być także podpisane przez opiekuna prawnego. Dokumentów proszę nie zginać. Ponadto należy wypełnić elektroniczny formularz – Tutaj

Druki formularzy zgłoszeniowych można pobrać u p. Jacka Szulika lub wydrukować ze strony projektu.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: p. Jacek Szulik

Skip to content