Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Quiz z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2018W dniu 27 lutego 2018r. odbył się konkurs – quiz związany z Dniem Bezpiecznego Internetu – tegoroczne hasło: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. W konkursie uczestniczyły drużyny trzyosobowe jako reprezentanci klas. Quiz przypominał grę, gdzie uczniowie korzystając ze smart fonów, tabletów czy laptopów podłączonych do sieci wi-fi, łączyli się z portalem kahoot.it w celu udzielenia odpowiedzi na pytania. Szybkość prawidłowo udzielonych odpowiedzi decydowała o końcowym wyniku. Pytania zostały opracowane przez organizatorów konkursu L. Lukaszczyka i A. Wdowiak.
 

Trzecie miejsce w quizie zdobyła klasa 1GI w składzie: Damian Piechaczek, Radosław Blacha i Jakub Winsławski. Do pierwszego miejsca niewiele zabrakło klasie 3ia w składzie: Paweł Gramcow, Adrian Pleśniar i Kuba Grzegorzek, którzy zajęli drugie miejsce. Pierwsze miejsce i nagrody zdobyła klasa IIGI w składzie: Kamil  Rybacki, Kewin Gryt i Ireneusz Jasinowski.

Gratulujemy!

A. Wdowiak, L. Lukaszczyk

Skip to content