Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Praktyka dla uczniów nowego kierunku – Technik Architektury KrajobrazuW dniu 11 kwietnia 2019 r. została podpisana umowa o praktykę zawodową dla uczniów kierunku technik architektury krajobrazu. Zespół Szkół Budowlanych reprezentowała pani dyrektor Katarzyną Wróbel, a zaprzyjaźnioną firmę – pani mgr inż. Patrycja Sinka – dyrektor firmy Biuro Projektowe KONSTAR Patrycja Sinka. Liczymy na owocną współpracę.

Skip to content