Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Pozdrowienia z PortugaliiBom dia! Pozdrowienia z deszczowej Portugalii przesyła pani Alina Janos. W ciągu ostatniego tygodnia, w ramach nauczycielskiej mobilności, miała okazję zapoznać się z realiami szkoły o podobnych zawodach, sposobami nauczania języka angielskiego i kulturą naszych zachodnich sąsiadów. W przyjaznej atmosferze i luźniejszemu podejściu do pracy nauczycielka przedstawiła naszą szkołę, zdumiewając możliwościami i różnorodnością wydarzeń naszej placówki. Nasi partnerzy zostali przeszkoleni w zakresie podstawowych wyrażeń w języku polskim, które sprawiły niemałą trudność, a jednocześnie wywołały falę pozytywnych emocji po obu stronach. W tym tygodniu, uczniowie klas budowlanych i informatycznych tamtejszej szkoły zdobędą niezbędną wiedzę dotyczącą angielskiego języka zawodowego. Jedynym językiem komunikacji będzie oczywiście język angielski – będzie to wymagało niezłej gimnastyki z każdej ze stron. Adeus!

Skip to content