Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Pozdrowienia z HiszpaniiBuenos días! Otrzymaliśmy pozdrowienia ze słonecznej Granady, gdzie słowo „mañana” nabiera nowego znaczenia 😉 W pierwszym tygodniu w ramach programu mobilności nauczycielskiej p. Ewa Markiewka miała okazję poznać specyfikę szkoły, uśmiechniętych nauczycieli i uczniów oraz spróbować swoich umiejętności w komunikowaniu się po hiszpańsku. Na zajęciach z języka angielskiego uczniowie poznali także i naszą szkołę oraz wszelkie wydarzenia szkoły, a także nauczyli się podstawowych zwrotów w języku polskim, co było dla nich nie lada wyzwaniem 😉 Ponadto, ćwiczyli słownictwo zawodowe z budownictwa oczywiście po angielsku 😉 W tym tygodniu ciąg dalszy zawodowych potyczek językowych po angielsku…oczywiście z dużą dawką uśmiechu jak przystało na słoneczne hiszpańskie miasto. Adios!

Skip to content