Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Otrzęsiny klas pierwszych informatycznych i szkoły branżowej26 września zostały zorganizowane „Otrzęsiny” dla naszych pierwszoklasistów. Klasy starsze razem z wychowawcami zorganizowali w tym dniu różne atrakcje takie jak zabawy otrzęsinowe, wyjścia do kina czy wycieczki. Klasa 2iA wspólnie z klasą 3iA zorganizowały zabawę otrzęsinową w parku „Kozie Góry”, w zabawie brały udział klasy 1iA, 1iA8 oraz 1w8. Pierwszoklasiści mieli za zadnie znaleźć swoich kolegów klas starszych rozlokowanych w różnych miejscach parku i wykonać zadania, które były dla nich przygotowane. Do zadań należało m.in.: narysowanie swojego wychowawcę
z zawiązanymi oczami, rozwiązanie testu z wiedzy ogólnej, ułożenie liter na klawiaturze, ćwiczenia fizyczne. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas: Patrycja Muras, Jacek Szulik, Małgorzata Siatkowska, Sylwia Szulik, Lucjan Lukaszczyk oraz Agnieszka Wdowiak, Bogdan Zaparty i Rafał Popławski.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji oraz filmu z wydarzenia przygotowanego przez Beniamina Cichackiego ucznia klasy 2iA.

FILM – KLIKNIJ TUTAJ

Tekst Patrycja Muras

Skip to content