Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Olimpiada Teologii KatolickiejW dniu 15 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem: „św. Jacek – wzór ewangelizacji.”

W olimpiadzie wzięło udział 25 uczniów. Na etapie szkolnym uczestnicy pisali test wiedzy opartej o literaturę podaną na stronie www.otk.pl . Uczniowie, którzy zajęli jedno z punktowanych miejsc i przeszli do zawodów II stopnia zwanych etapem diecezjalnym to: Katarzyna Janus z kl. IV iA i Maksymilian Czeszkiewicz z kl.I iB. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie olimpiady na szczeblu diecezjalnym, który odbędzie się 27 lutego 2019 r.

Tekst: J. Gebauer

Skip to content