Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Obchody Dnia Edukacji NarodowejW dniu 15 października w ZSEU odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, podczas których uhonorowano nauczycieli mających szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku laureatem Nagrody MEN oraz Medalu Złotego za Długoletnią Służbę został Marek Florczyk, od września emerytowany Dyrektor naszej szkoły. Z kolei nagrodę Prezydenta Miasta Rybnika otrzymał Pan Profesor Mirosław Czerkawski. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów obu Panom! 🙂

 

Serdecznie dziękujemy panu Januszowi Rzymankowi za udostepnienie zdjęć.
Skip to content