Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

„Niebo ziemi, niebu ziemia…”„Niebo ziemi, niebu ziemia…”
#RazemNaŚwieta
W poniedziałek 14 grudnia zakończyliśmy akcję „Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia…”, organizowaną przez Specjalny Ośrodkek Szkolno- Wychowawczy w Rybniku. Mimo utrudnionego kontaktu udało się zmobilizować do działania i w efekcie przekazaliśmy łącznie 52 śliczne, ręcznie robione kartki, które trafią do osób samotnych i bezdomnych z naszego regionu.
Tym samym włączyliśmy się w akcję MEN #RazemNaŚwieta
Dziękujemy za odzew, ogromne serce i wrażliwość. Wszak najważniejsze w życiu, to dostrzec drugiego człowieka, sprawiając by twarzach osób, o których zwykle nikt nie pamięta, choć na chwilę zagościł uśmiech.
Akcję w naszej szkole przeprowadziła E. Rafińska.

Skip to content