Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Nagrody Prezydenta MiastaW środę 16 października w DK w Niedobczycach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Rybnika wyróżniającym się nauczycielom rybnickich szkół. Nagrodę z rąk Prezydenta otrzymali również nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych. Jest to pani wicedyrektor Grażyna Budziarska oraz pan Bogdan Zaparty. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce zawodowej i osobistej.

Skip to content