Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

…na wagary do Budowlanki!Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Rybnickich Targach Edukacyjnych, które w tym roku odbędą się 21 marca w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku na ulicy Świerklańskiej 42. Uroczyste otwarcie targów planowane jest na godz. 9.00.
Tegoroczne Targi Edukacyjne to przedsięwzięcie stwarzające Gimnazjalistom i ich Rodzicom niepowtarzalną okazję do gruntownego zapoznania się z różnorodną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych proponowaną na rok szkolny 2018/19, a także porównania ofert i wybrania tej najlepszej. Uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia, zasadami rekrutacji, a także zdobycie niezbędnych informacjami, które ułatwią im podjęcie decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

Skip to content