Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Międzyszkolny etap olimpiady geodezyjnejW dniach 4-6 kwietnia dziewczyny (Laura Zowal, Klaudia Tlołka i Paulina Feliks) reprezentowały naszą szkołę na Międzyszkolnym etapie olimpiady geodezyjnej, który odbył się w Żelechowie. Drugi raz w historii szkoły udało się zajść tak daleko. Laurze zabrakło zaledwie 4 punktów, aby dostać się do etapu centralnego. Przez kilka miesięcy dziewczyny drużynowo górowały na pierwszym miejscu w rankingu jako szkoła. Przed nami jeszcze przyszły rok, miejmy nadzieję, że będzie lepiej!

Skip to content