Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Maturzyści w ŁagiewnikachW dniu 23 października 2018 r. uczniowie klas maturalnych udali się do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Celem tego wyjazdu było zawierzenie Opatrzności Bożej wszystkich tegorocznych maturzystów. W kaplicy, w której znajduje się cudowny obraz Jezusa Miłosiernego oraz grób św. s. Faustyny, została odprawiona Msza św. w intencji pomyślnego zdania egzaminów maturalnych oraz właściwego wyboru drogi życiowej. Uczniowie odwiedzili również Centrum Jana Pawła II, gdzie mieli okazję zobaczyć kopię Całunu Turyńskiego i wysłuchać prelekcji na jego temat.

Tekst: Joanna Gebauer

Skip to content