Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

MAMY LAUREATA I FINALISTĘ OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH !!!!!W dniach 16-17 kwietnia 2021 w Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku odbył się Finał Centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych organizowany przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.
Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie z klasy III bA: Rozalia Niemiec i Miłosz Adamczyk. Dzięki ogromnemu wkładowi pracy własnej, merytorycznemu wsparciu nauczycieli przedmiotów zawodowych, szczególnie: mgr inż. A. Grębockiej oraz inż. M. Czerkawskiego rozwiązali oni zadania, które poziomem trudności przekraczały podstawę programową szkoły średniej, Rozalia Niemiec – została LAUREATEM zawodów centralnych, a Miłosz Adamczyk – FINALISTĄ. Tytuły te gwarantują im celujące stopnie z przedmiotów zawodowych, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz wymarzone indeksy na uczelnie techniczne związane z budownictwem.
Naszym nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Final centralny olimpiady wiedzy i umiejetnosci budowlanych
Finał Centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2021
« z 7 »
Skip to content