Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Konkurs Wiedzy BiblijnejW dniu 25 kwietnia br. na Wydziale Teologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się finał diecezjalnego etapu XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego hasło brzmiało: Poczuj radość Ewangelii”. Podczas etapu diecezjalnego była sprawdzana wiedza z zakresu Księgi Wyjścia oraz Listu św. Pawła do Rzymian. Przedstawicielem naszej szkoły był Jakub Wołowiec (II iB). Niestety w tym roku nie udało nam się powtórzyć sukcesu zeszłego roku, ale Jakubowi dziękujemy za poświęcony czas, trud oraz udział w tym konkursie i życzymy sukcesu w następnym roku.

tekst: o. Heribertus Florianus Wea, SVD

Skip to content