Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Konkurs na budki lęgowe dla ptaków.Na konkurs zainicjowany przez SU wpłynęła jedna praca, ale za to jaka! Gratulacje dla Emilii Frąś i Krzysztofa Korbel za przepięknie wykonaną budkę inspirowaną „Pagórkiem” – domkiem Hobbita. Zawiśnie ona na jednym z licznych drzew rosnących na terenie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że już niebawem znajdzie ona swoich skrzydlatych lokatorów.

tekst: E.R.

Skip to content