Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Kolejny sukces artystyczny naszego ucznia.Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Winsławski został wyróżniony przez jury 16. Pojedynku na Słowa i otrzymał tytuł recytatora wyróżniającego się w interpretacji poezji spośród 60 uczestników turnieju edukacyjno-artystycznego.

Jakub został artystycznie przygotowany przez panią Izabelę Przeliorz, panią Zuzannę Nowak. W dniu wczorajszym odbył się finał wyżej wymienionego konkursu podczas, którego miał miejsce występ pana Artura Barcisia oraz finałowy pojedynek drużyn 4 LO w Rybniku oraz ZST w Wodzisławiu Śląskim. Zostały również wręczone nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych. Dziękujemy za udział w uroczystości pani dyr. Katarzynie Wróbel i za wsparcie duchowe pani Mirosławie Jurszy.
Izabela Przeliorz.
Skip to content