Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

„Kolędowania nadszedł czas…”W piątek 21 grudnia 2018 r. odbyło się w naszej szkole kolędowanie, gdzie zostały zaprezentowane najbardziej znane polskie kolędy, które wprowadziły wszystkich w niepowtarzalny klimat, otwierający czas przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Mieliśmy również okazję poznać prawdziwego św. Mikołaja z Miry, który był ubrany w typowy strój zakładany podczas sprawowania Mszy św. przez biskupa. Na koniec utwór: „Mario, czy już wiesz?” zaśpiewał p. Szymon Bartkowiak.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w szkolnym kolędowaniu i pomoc w jego przygotowaniu.

Tekst: Joanna Gebauer

Skip to content