Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Hej Bieszczady, hej Bieszczady! Na pogodę nie ma rady!Dała nam szeroką gamę swoich możliwości. Połoninę Wetlińską  zdobyliśmy w pełnym słońcu, ale w drodze powrotnej zaskoczyła nas burza z rzęsistym deszczem. Pokazaliśmy jednak, że niestraszne nam wędrówki z dodatkową opcją nie zawsze dobrze kontrolowanego poślizgu i deszczem wciskającym się za kołnierz. Bo wtedy obok był ktoś, kto pomógł i podał rękę, gdy kłopoty z utrzymaniem równowagi zdawały się nas przerastać.

Wycieczka super. Wielowymiarowa, ponieważ odwiedziliśmy także piękną cerkiew prawosławną w Komańczy czy  Muzeum Historyczne w Sanoku, w którym poznaliśmy kanony obowiązujące przy pisaniu ikon oraz mroczne, surrealistyczne malarstwo Zdzisława Beksińskiego, pełne motywów śmierci i przemijania. Z kolei pokaz multimedialny pokazał niezwykłą urodę nocnego bieszczadzkiego nieba.

Słowem pełnia najrozmaitszych wrażeń i emocji!


Kl. IIiA i IIbA

Skip to content