Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Gra terenowa „Polska- lubię to!”8 listopada odbyła się w naszej szkole gra terenowa „Polska- lubię to!”, zorganizowana przez szkolną bibliotekę. W grze startowało pięć trzyosobowych drużyn, które miały do wykonania pięć zadań rozmieszczonych w różnych punktach szkoły.
Gra nawiązywała do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale też do różnych wiadomości na temat Polski, słynnych postaci, znanych miejsc, filmów czy książek. Zadania nie wymagały jakiejś ogromnej wiedzy, liczył się natomiast humor, wyobraźnia, refleks i dobre nastawienie do zabawy.

Zadania były bardzo różnorodne – były więc puzzle, kalambury, zaszyfrowane słowa marszałka Piłsudskiego czy tablice do odgadnięcia ze zdjęciami znanych Polaków i miejsc w kraju. Był również przystanek z tańcami ludowymi, gdzie zadaniem było zaprezentowanie jednego z wylosowanych tańców, a także przystanek – scenka teatralna nawiązujący do dnia 11 listopada sprzed 100 lat.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w grze z takim zaangażowaniem i ogromną dawką pozytywnych emocji.

Wyniki gry terenowej „Polska- lubię to!”:

I miejsce – Dawid Orlikowski, Radek Blacha, Kuba Winsławski,

II miejsce – Bruno Hałas, Dawid Gadomski, Kasia Janus,

III miejsce – Klaudia Brylewska, Natalia Nowak, Weronika,

IV miejsce – Patryk Sułkowski, Kamil Kaczmarczyk, Maciej Oszek,

V miejsce – Sandra Wróbel, Natalia Mazur, Alicja Adamczyk.

Dziękujemy też bardzo serdecznie wszystkim osobom, które pomogły przeprowadzić grę. Są to: Emilia Frąś, Łukasz Urbaniec, Adam Razik, Zuzia Pawlak, Agata Janus, Krzysztof Pieprzak, Jakub Wasiłek, Mateusz Olszewski, Jakub Stolarczyk, Sylwia Skorupa i Damian Piechaczek. Bez Was nie dałybyśmy rady 🙂

Skip to content