Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

GEODECI NA BUDOWIEW dniach 18-19.09.2018r. klasy geodezyjne pod opieką Anny Gorol, Magdaleny Machnik oraz Małgorzaty Maciończyk miały okazję uczestniczyć w robotach geodezyjnych realizowanych na terenie miasta Rybnika.

Przyszli geodeci zapoznali się z obsługą geodezyjną obiektów inżynieryjnych tj. parkingu wielopoziomowego przy ulicy Hallera i węzła drogowego trasy Pszczyna-Racibórz przy ulicy Świerklańskiej. Uczestniczyli w pomiarach geodezyjnych realizowanych przy budowie drogi oraz obiektu mostowego.

           

Skip to content