Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

GEOCACHING W BUDOWLANCEPrzy współpracy z przedstawicielami ,,Studenckiego Koła Naukowego GIS” Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Nauk o Ziemi), została zorganizowana gra terenowa ,,Geocaching”, skierowana do uczniów klas geodezyjnych. Gra terenowa polega na poszukiwaniu skrytek wcześniej ukrytych przez innych uczestników zabawy. Skrytki ukrywane są przeważnie w interesujących miejscach i zawierają dziennik odwiedzin, do którego wpisują się kolejni znalazcy, a także drobne upominki na wymianę. Poszukiwania odbywają się dzięki technice GPS. Przyszli geodeci uczestniczyli w części teoretycznej, a następnie mieli możliwość zabawy na terenie szkoły. Zachęcamy wszystkich do poznawania ciekawych miejsc (nie tylko w Polsce) przez naukę i zabawę z GPS.

Skip to content