Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Gala konkursu „Elektronika – by żyło się łatwiej”Zbliża się termin finału, dlatego chcielibyśmy zaprosić zarówno uczniów, jak i nauczycieli do udziału w transmisji gali finałowej konkursu. W ramach gali będzie można zobaczyć krótkie prezentacje projektów finałowych. Gala odbędzie się w czwartek 11 marca 2021 o godzinie 17:00 w formie transmisji na żywo, której adres będzie dostępny na stronie „konkurs.aei.polsl.pl”.

Skip to content